R300 oferă o varietate de tonuri și o senzație autentică de pian acustic. Este proiectat în stil American Rustic Country, combinând textura naturală a lemnului cu metal negru industrial pentru un contrast vizual puternic.
Caracteristici:
Specificații:
ACCESORII
Donner R300 Oura Light Wood
| Set | Nu |
| Culoare | Light Oak , Natural |
| Număr clape | 88 |
| Tip clape | Pian digital |
| Clape dinamice | Da |
| Dimensiuni | 1344 x 454 x 957 mm |
| Greutate | 24 kg |
| Pitch Bend/Modulation | Nu |
| Tip pedală | Damper, Sostenuto, Soft |
| Conexiune pedală | Da |
| Rotary Control | Nu |
| Display | Nu |
| Pedale | Da |
| Efecte | Da |
| Intrare Microfon | Nu |
| Stativ | Da |
| Difuzoare | 2 x 15W |
| Ieșire căști | Da |
| USB | Da |
| Clape gradate | Da |
| Polifonie | 256 |
| Ritmuri | Nu |
| Egalizator | Nu |
| Recorder | Da |
| Metronom | Da |
| Memorie internă | Da |
| MIDI | Da |
Pian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandă
Donner R300 Oura Walnut






