YAMAHA PSR-E453 pian portabil. Claviatura "Organ Style" cu 61 de clape, polifonie de 48 note, 758 voci, 220 stiluri, 30 cantece, efecte, inregistrator, metronom, USB, memorie interna de 1.29 MB (optional memorie Flash USB), intrare auxiliara, doua difuzoare de 6 W. Alimentare cu sase baterii AA sau cu adaptorul PA-150. Dimensiuni (I x L x A): 140 x 946 x 405 mm. Greutate: 6.6 kg. ALIMENTATORUL ESTE INCLUS
Set Keyboard Yamaha PSR E453 SET1
| Categorie claviaturi | Incepator |
| Difuzoare | 2 x 6W |
| Dimensiuni | 946 x 140 x 405 mm |
| Greutate | 6.6 kg |
| Conexiune pedală | Sustain |
| Display | LCD |
| Pedale | Sustain |
| Alimentare prin | Alimentator |
| Efecte | Reverb, Chorus, DSP, Compresor, Eq |
| Intrare Microfon | Nu |
| Stativ | Da |
| Tip clape | Set clape |
| Ieșire căști | Da |
| USB | Da |
| Clape dinamice | Nu |
| Clape gradate | Nu |
| Culoare | Black |
| Număr clape | 61 |
| Polifonie | 48 |
| Ritmuri | 230 |
| Egalizator | Nu |
| Recorder | Da |
| Metronom | Da |
| Memorie internă | 1.54 Mb |
Keyboard
În stocKeyboard
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 07.apr.2026Keyboard
La comandăKeyboard
La comandăKeyboard
La comandă
Yamaha PSR-E383
Casio LK-S450

