Donner DDP-80 Pro Solid Wood
| Set | Nu |
| Culoare | Brown , Natural |
| Număr clape | 88 |
| Tip clape | Pian digital |
| Clape dinamice | Da |
| Dimensiuni | 1320 x 400 x 745 mm |
| Greutate | 31.5 kg |
| Pitch Bend/Modulation | Nu |
| Tip pedală | Damper, Sostenuto, Soft |
| Conexiune pedală | Da |
| Rotary Control | Nu |
| Display | Nu |
| Pedale | Da |
| Efecte | Da |
| Intrare Microfon | Nu |
| Stativ | Da |
| Difuzoare | 2 x 20W |
| Ieșire căști | Da |
| USB | Da |
| Clape gradate | Da |
| Polifonie | 128 |
| Ritmuri | Nu |
| Egalizator | Nu |
| Recorder | Da |
| Metronom | Da |
| Memorie internă | Da |
| MIDI | Da |
Pian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
Disponibil cu precomandă, expediere posibilă: 25.mai.2026Pian Digital
La comandăPian Digital
La comandă
Donner DDP-80 Plus






Casio PX-770 White Privia
