Donner DDP-80 Plus
| Set | Nu |
| Culoare | Brown |
| Număr clape | 88 |
| Tip clape | Pian digital |
| Clape dinamice | Da |
| Dimensiuni | 1275 x 352 x 790 mm |
| Greutate | 29 kg |
| Pitch Bend/Modulation | Nu |
| Tip pedală | Damper, Sostenuto, Soft |
| Conexiune pedală | Da |
| Rotary Control | Nu |
| Display | Nu |
| Pedale | Da |
| Efecte | Da |
| Intrare Microfon | Nu |
| Stativ | Da |
| Difuzoare | 2 x 20W |
| Ieșire căști | Da |
| USB | Da |
| Clape gradate | Da |
| Polifonie | 128 |
| Ritmuri | Nu |
| Egalizator | Nu |
| Recorder | Da |
| Metronom | Da |
| Memorie internă | Da |
| MIDI | Da |
Pian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandă
Donner DDP-80 Pro Solid Wood







