DDP-200 este noua generație a seriei DDP, care este ușoară și atractivă din punct de vedere vizual, cu finisaj din lemn asemănător mobilierului. În plus, oferă muzicianului un sunet minunat.
Caracteristici:
Specificatii:
Donner DDP-200
| Set | Nu |
| Culoare | Brown |
| Număr clape | 88 |
| Tip clape | Pian digital |
| Clape dinamice | Da |
| Dimensiuni | 1460 x 392 x 400 mm |
| Greutate | 35.5 kg |
| Pitch Bend/Modulation | Nu |
| Tip pedală | Damper, Sostenuto, Soft |
| Conexiune pedală | Da |
| Rotary Control | Nu |
| Display | Nu |
| Pedale | Da |
| Efecte | Da |
| Intrare Microfon | Nu |
| Stativ | Da |
| Difuzoare | 2 x 15W |
| Ieșire căști | Da |
| USB | Da |
| Clape gradate | Da |
| Polifonie | 128 |
| Ritmuri | Nu |
| Egalizator | Nu |
| Recorder | Da |
| Metronom | Da |
| Memorie internă | Da |
| MIDI | Da |
Pian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandăPian Digital
La comandă
Donner DDP-60 Grey Brown








